V roce 2017 tomu je osmdesát let, kdy se Glenn Miller nejprve pokusil o vlastní štěstí tím, že vytvořil svou vlastní kapelu. O osmdesát let později je swingový zvuk stále živý a populární. Glenn Miller Orchestra v režii Wila Saldena představuje zbrusu nové CD a program: “Jukebox Saturday Night”. S tímto programem bude orchestr vystupovat v letech 2018 a 2019.
“Jukebox Saturday Night” je více, než jen název našeho nového CD a programu. Je to také nádherná píseň nahraná Glennem Millerem v roce 1942. Je to leitmotiv naší nové show. Chceme vrátit kouzlo slavných dnů swingové hudby. Dny, kdy swing byl víc, než jen hudba a hudba nebyla méně než swing.
Na našem novém CD “Jukebox Saturday Night” a na našich koncertech budeme hrát Glenn Miller evergreeny jako: Jukebox Saturday Night, Blue Moon, Everybody Loves My Baby a What a Wonderful World.
S Wilem Saldenem a jeho hudebníky je autentický swingový zvuk v těch nejlepších rukou. Glenn Miller Orchestra má tradiční big band a vokální skupinu “The Moonlight Serenaders”.
Jejich hudební řemeslo, vkus a sehranost na podiu zaručují fantastický hudební zážitek!