Včera to byl pro orchestr a všechny, kdo cestovali po D1 velmi těžký den.

Velká nehoda několika aut a kamionů zastavila provoz. Pravděpodobně jste se to dozvěděli ze zpráv.  Světoznámý Glenn Miller Orchestra tak zůstal uvězněn v zácpě a hrozilo, že nestihne přijet do 19:00, kdy měl koncert začínat.

Dokázali však nějak přijet do Bobycentra pár minut před koncertem, který tak začal s malým 15 minutovým zpožděním. Což bylo v podstatě v pořádku, protože také mnoho návštěvníků koncertu uvízlo díky kalamitě na silnicích. Zpoždění však bylo zcela kompenzováno bezchybným výkonem orchestru. Mnoho z vás se zaregistrovalo na našich stránkách a k registraci navíc přidalo spousty komentářů.

Pan Jiří Pacek  z Brna nám poslal, krátkou, ale výstižnou zprávu:  Koncerty GM super.

Stále však dostáváme zprávy i z jiných míst. Paní Jana Křížová nám napsala:  Jsem z Lysé nad Labem, nadšenou návštěvnicí těchto koncertů. Ráda bych se ve dvou konečně dostala co nejblíže k této skvělé kapele. Děkuji za včasné informace. Kromě e-mailu můžete volat! Děkuji, Jana.

Orchestr a pořadatelé turné jsou velmi vděční za vaše zprávy – dobrá a teplá slova pomáhají překonat obtíže během cestování! Po skončení turné vás všechny budeme kontaktovat!