ORCHESTR A JEHO DIRIGENT

foto

SVĚTOZNÁMÝ GLENN MILLER ORCHESTRA (GMO) řídí více než 30 let pan WIL SALDEN.

Wil Salden se narodil v Obbichtu v Holandsku 14. června 1950. Mladý fanoušek sladké a swingové hudby čtyřicátých let studoval klavír na konzervatoři v Maastrichtu v letech 1967-1972. Během studentských let hrál s menšími kapelami a brzy zformoval svou vlastní.

V r. 1978 začal studovat hudbu Glenna Millera a budovat svůj vlastní orchestr. Od r. 1985 brázdí Wil Salden se svým Glenn Miller Orchestra napříč Evropou a dosahuje skvělých triumfů. Vyprodané sály, ovace ve stoje, TV pořady, může se tak pochlubit pozoruhodnou bilancí.

Glenn Miller Orchestra (Europe) s Wilem Saldenem má oficiální licenci od orchestru z USA pro tyto země:  

Belgie, Nizozemí, Lucembursko, Německo, Rakousko, Itálie, Česká Republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko,

Švýcarsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Rusko, Ukrajina, Bělorusko.

FAKTA O GMO

1.

POSLOUCHÁ CELÁ EVROPA

4.530 koncertů navštívených více než 5,1 milionu diváků od roku 1985. To je výsledek více než 30 let existence pod původním názvem Glenn Miller Orchestra v Evropě.

2.

NAPSÁNO PRO STALETÍ

Moto pana Wila Saldena zní: Zachovat hudbu Glenna Millera a přivézt tuto hudbu do každého města v Evropě. Jeho cíl: Potěšit a zaujmout publikum, udělat klasiku součástí 21. století.

3.

HUDBA GMO V KAŽDÉM DOMOVĚ

Glenn Miller Orchestra řízený Wilem Saldenem nabízí od ledna 2016 výjimečné ŽIVÉ CD “It’s Glenn Miller Time”, které nadchne lidi všech věků a z celého světa. Budete si je moci zakoupit na koncertě!

Video

glenn_miller_billboard

Amerika znamená svobodu a není upřímnější vyjádření svobody než hudba. GLENN MILLER. Uvedeno v rádiu v r.1944